İyileştirmek için keşfetmeye devam ediyoruz…

Türk ilaç sektöründeki ilk ve tek Japon ortaklığı olma özelliğini taşıyan Abdi İbrahim Otsuka olarak, hem Abdi İbrahim’in, hem de Otsuka’nın gücünü bir araya getiriyoruz.

2003 yılından bu yana iki şirket arasında süregelen güven ve iyi niyete dayalı işbirliği sonucu, 31 Ekim 2012 tarihinde yüzde 50 ortaklık yapısıyla Abdi İbrahim Otsuka kuruldu. Abdi İbrahim Otsuka, o tarihten bu yana Türk ilaç sektöründe oldukça önemli sonuçlar elde etmeye devam ediyor.

Otsuka Ar-Ge’si tarafından geliştirilen ürünlerimizi; Abdi İbrahim’in en ileri teknolojilerin kullanıldığı GMP standartlarındaki tesislerinde üreterek tıp dünyasının hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz. Abdi İbrahim Otsuka, her iki şirketin vizyon ve misyonlarından aldığı güçle Türkiye ve yakın pazarlara değer katma hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor, ilaç endüstrisine yatırım yapma tutkusuyla ilerliyor.

Psikiyatri, nefroloji, kardiyoloji ve onkoloji alanlarındaki faaliyetlerimiz son hızla devam ediyor. Şizofreni, bipolar bozukluk, majör depresyon, otizm gibi tedavi alanlarının yanı sıra, hiponatremi, polikistik böbrek hastalığı, kemik iliği transplantasyonu, periferik arter hastalığı gibi nadir hastalıklar alanında da söz sahibiyiz.

Bu sene 5. yılını kutlayacak Abdi İbrahim Otsuka olarak; donanımlı ekibimiz, ileri teknolojimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla hedefimiz, yenilikçi ürünlerimizle daha fazla hayatı iyileştirmek ve durmadan keşfetmek… Sadece ürünlerimizle değil, sosyal sorumluluk alanında gerçekleştirdiğimiz birçok başarılı projemiz ile de hayatları iyileştirmeye devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Moonseok Choi
Abdi İbrahim Otsuka Şirket Yöneticisi

AİO Hakkında
© 2012-2017 Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.
Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünlerimiz bölümü sağlık çalışanları içindir.
Soru, öneri ve taleplerinizi bize info@aio.com.tr posta adresi veya
(212) 366 84 00 numaralı telefon aracılığıyla iletebilirsiniz.
Sorumlu kişi: Medikal Müdür Hasan Akalın