Değerli Paydaşlarımız,

Abdi İbrahim Otsuka olarak, Türkiye’de 1. Japon İlaç firması olmak için, yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için hep birlikte büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

2012 yılında başladığımız "iyileştirme" yolculuğumuzda, insan sağlığının en temel ve öncelikli sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu sorumlulukla işimizi büyük bir titizlikle; tam, doğru ve dürüst bir şekilde yapmanın önemine inanıyor, standartlarımızı da bu doğrultuda daima en yükseğe koyuyoruz. Çünkü şirket olarak bizi başarıya götüren yoldaki iş yapış biçimimizin en az başarımız kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu inancımızla, paydaşlarımızın bize duyduğu güven ve saygıyı yarınlara taşımak için bugüne kadar asla ödün vermediğimiz etik kurallarımızı yazılı hale getirdik.

Abdi İbrahim Otsuka Etik İlkeleri, tüm paydaşlarımıza karşı kurumsal sorumluluklarımız kapsamında temel iş yapış prensiplerine ve iş etiği ilkelerine olan taahhüt ve bağlılığımızı yansıtmaktadır. Bizi biz yapan değer ve prensiplerimizin esasını teşkil eden Abdi İbrahim Otsuka Etik İlkeleri, hepimiz için kılavuz niteliği taşımaktadır. Bu ilkelere tüm iş süreçlerinde sadık kalmanın en büyük sorumluluklarımızdan biri olduğunu önemle belirtmek isteriz. Şirketimiz bünyesinde kurmuş olduğumuz etik kurulumuz, gelecek her türlü içerik hakkında tüm paydaşlarımıza destek olacaktır.

Ortak değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz Abdi İbrahim Otsuka Etik İlkeleri’nin, hayatı ve dünyayı iyileştirme mücadelemizde yolumuzu daima aydınlık kılacağına olan inancımızı ifade eder, bu yolda bize olan desteğiniz için siz değerli paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygı ve sevgilerimizle,
Elif Elkin
Abdi İbrahim Otsuka Şirket Yöneticisi

İş Etiği İlkeleri İhbar Hattı


Etik İlkelerimizle ilgili ihbar, soru ve görüşleriniz için tıklayınız.


AİO İş Etiği Kitapçığı.

AİO Hakkında
© 2012-2017 Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.
Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünlerimiz bölümü sağlık çalışanları içindir.
Soru, öneri ve taleplerinizi bize info@aio.com.tr posta adresi veya
(212) 366 84 00 numaralı telefon aracılığıyla iletebilirsiniz.
Sorumlu kişi: Medikal Müdür Hasan Akalın